logo

Biz Kimiz?

Amacımız nedir?

Hepimiz, İnternet üzerinden araştırma yaparken ziyaret ettiğimiz sayfalardaki reklamlar yüzünden rahatsız olmuşuzdur. Hiçbirimiz, dikkatimizi dağıtan, sayfanın yüklenmesini zorlaştıran bazen neredeyse sayfayı okunamaz hale getiren bu reklamları görmek istemez.

Ayrıca çoğu zaman çocuklarımızın daha iyi ve etkili öğrenmelerini sağlamak amacıyla bilgisayar başına bıraktığımızda o körpe beyinlerin ne tür reklamlara maruz bırakıldığının farkında bile olmayabiliyoruz.

Çalışkanım Eğitim tüm bu olumsuzluklara karşı doğmuş bir harekettir. Bu nedenle sloganımızı “Reklamsız eğitim!” olarak belirlemeyi uygun gördük.

Bu web sitesinde neler yapabilirsiniz?

Bu sitede; 

  • Konu anlatımlarını, 
  • Soru çözümlerini,
  • Konular ile ilgili çoktan seçmeli sınavları, 
  • Boşluk doldurma sınavlarını, 
  • Doğru yanlış sorularını ve 
  • Kelime avı gibi sınav türlerini bulabilirsiniz.

Tüm konu içeriklerimiz ve sınavlarımız bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı tahtalar ile %100 uyumludur. Sınavlarımız, eğlenceli bir öğrenmeyi hedeflediği için sürükle-bırak yöntemine göre tasarlanmıştır. Sınav sonunda başarı durumunu da görmeniz mümkündür.

Konu anlatımları, oldukça sade bir dil kullanılarak işlenmiştir. Sıkıcılığı azaltmak amacıyla konular, hikayeler ile eğlenceli bir hale getirilmiştir.

Ayrıca burada ücretsiz ve reklamsız olarak kendinize özel deneme sınavları hazırlayabilir böylece başarınızı denetleyebilirsiniz. 

Çalışkanım Eğitim, size verdiği tüm hizmetlerin karşılığında hiçbir ücret talep etmez. Hizmetlerimizden memnun kalırsanız “Allah razı olsun” şeklindeki duanızı eksik etmemeniz bizleri memnun edecektir.

Saygılarımızla.

Çalışkanım Eğitim

Alıştırmalar


İçindekiler
Okuma modu için tıkla